POJIŠTĚNÍ

       Pojištění

       Chcete pojistit Váš vůz povinně nebo havarijně?

       Při nákupu vozidla vám sjednáme zajímavé obchodní slevy a  zařídíme převod Vašich stávajících bonusů.  Pojištění  vám vždy uzavřeme za nejlepších možných podmínek.

       Nabízíme Vám pojištění na míru, které můžete sjednat u nás na naší pobočce a nově i po telefonické domluvě, kde Vám rádi a ochotně sdělíme vše, co Vás bude zajímat.

       Pojištění se již stává nedílnou součástí při koupi nebo provozu vozidla. V zásadě rozlišujeme
       dvě základní pojištění:

       zákonné pojištění

       havarijní pojištění


       Rozdíl mezi těmito dvěma druhy pojištění je již z názvu patrný.

       Zákonné pojištění  musí mít každý motorový vůz, v přeneseném slova smyslu každý účastník silničního provozu, dle zákona o provozu motorového vozidla a kryje veškeré možné náklady či následky, které můžeme způsobit protistraně.

       Havarijním pojištěním  chráníte svůj majetek, v případě ztráty vozu, jeho poškození neznámou osobou (vandalismus) či živelnými pohromami (povodeň, kroupy).

       Cena havarijního pojištění je závislá na ceně vozu, spoluúčastí, kterou musíme vždy uhradit při vzniklé škodě, obvykle 5% - 20% a zabezpečením vozu. Lze jej  hradit formou měsíční, čtvrtletní či pololetní splátky.

       Nabízíme následující druhy pojištění:

       Havarijní pojištění


       Pojištění čelního skla, nebo všech skel


       Živelné pojištění


       Pojištění pro případ odcizení


       Pojištění zavazadel


       Úrazové pojištění


       Pojištění právní ochrany


       Střet se zvěří


       Všechna tato pojištění můžete uzavřít na našich pobočkách ZDARMA, přičemž našimi partnery je většina stabilních a silných pojišťoven, které na českém trhu působí.